KASTAMONU VALİMİZ SAYIN YAŞAR KARADENİZ 17.05.2017 TARİHİNDE ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK İL MÜDÜRÜMÜZ OKTAY MARŞAP' A İADEİ ZİYARETTE BULUNDU.
17 Mayıs 2017

 

 

Vali Vekilimiz Karadeniz’i, İl Müdürümüz Oktay Marşap, Müdür Yardımcıları; Nihat Aşlakçıoğlu, Meftan Alay ve Şube Müdürleri; Ayhan Aydın, Sami Beygirlioğlu, Murat Akyel, Dilek Sezer ve Aylin Konca karşıladı.

 

Vali Vekilimiz Yaşar Karadeniz konuşmasında;

 

“Yarın fiziki olarak nasıl bir Kastamonu istiyoruz bunun ana yetkisi Belediyelerde ama belediyenin yetkisinin belli bir oranı da sizlerin elinde, onun için bundan sonra oturacağımız binaların içinde sağlam oturmamız sizlerin elinde o yetki size verilmiş durumda. Mutlaka ve mutlaka her aşamada inşaatlara bakalım. Bütün işleriniz Tapu Kadastro Bölge Müdürlüğündeki işiniz gibi olsun. Orada örnek bir iş gerçekten güzel olmuş bina. Tebrik ediyorum öyle olunca da insanların güveni artıyor. Güven ortamı olduğunda işleriniz yarı yarıya daha kolaylaşır. Ben bundan sonra ki çalışmalarınızda başarılar diliyorum sizlere” dedi.

 

Daha sonra Çevre ve Şehircilik İl Müdürümüz Oktay Marşap tarafından  kurum faaliyetleri, planlanan devam eden ve bitirilerek hizmete açılan projeler hakkında brifing  alan Vali Vekilimiz Karadeniz daha sonra personelin görev ve sorumluluk  alanlarındaki konularda  bilgi alışverişinde bulundu.